Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
  • AdresEmek, Yeşilırmak Cd. Axis Office No:3 D:10, 07060 Kepez/ANTALYA
  • Telefon0(242) 606 17 46
  • E-Postaav@antalyavukat.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren müvekkillerinin sorun ve ihtiyaçları dahilinde her gün değişen ve gelişen hukuki sorunlara, güncel, etkili ve sonuç odaklı çözümleri en hızlı şekilde sunan Antalya Hukuk Bürosu önüne gelen uyuşmazlıkları sadece dava yoluyla değil, sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme kavuşturmakta, çeşitli koruyucu ve önleyici avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir. Müvekillerimize karşılaştıkları hukuki uyuşmazlıklarda en etkili hizmeti doğru şekilde sunarken hukuktaki gelişmeleri ve yeni yasal düzenlemeleri takip ederek hukuki alanda uygulamaktayız.
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini sunarken Antalya Hukuk Bürosu ’nun en temel prensibi; vekil müvekkil ilişkilerini karşılıklı güven temelinde inşa etmektedir. Antalya Hukuk Bürosu avukatları, şahsi ve ticari hayata ilişkin sırların gizliliği ve bu bilgilerin özenle saklanması için gereken tedbirlerin alınması ve takip ettiğimiz işlerin tüm aşamalarında müvekkilin bilgilendirilmesine yüksek seviyede önem vermektedir.
Antalya Hukuk Bürosu önüne gelen hukuki bir sorunu tümüyle ele almakta ve en doğru çözüm yolunu tespit ederek neticelendirmektedir. Bunun için gerekli görülürse sorunun kaynaklandığı alanda uzman kişilerle işbirliği halinde çalışarak, her sorunu kendi alanına özel bilgi ve koşullar içinde ele alarak Başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de pek çok yerli ve yabancı şahıs ve kurumlara konusunda yetkin ve çözüm odaklı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak hukuk hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.