Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
  • AdresEmek, Yeşilırmak Cd. Axis Office No:3 D:10, 07060 Kepez/ANTALYA
  • Telefon0(242) 606 17 46
  • E-Postaav@antalyavukat.com

MÜVEKKİL/DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Eğer buton çalışmıyorsa tarayıcınızda reklam engelleyiciyi kapatınız.

Nese dağkıran
İşimiz dolayısı ile hem kurum ve kuruluşlarla olan sorunlarımızda hem marka ve patent hukuku alanında hızlı ve çözüm odaklı olarak bize yardımcı oldular. Hızlı ve çözüm odaklı olarak çalışan Antalya Hukuk bürosu her türlü sorunumuzda şüphesiz ilk başvuru adresimiz.
Nese dağkıran
İş yeri sorumlusu/Müdür - 17 Nisan 2023, 19:27
MÜZEYYEN TAN
Ev sahibim tarafından haksız yere tahliye taahhüdnamesi ile evden çıkartılmaya çalıştıldım. Bir arkadaş tavsiyesi ile çalıştığım Antalya Hukuk Bürosu sayesinde davayı kazandık hala aynı evimde ikamet ediyorum. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederim
MÜZEYYEN TAN
EV HANIMI - 30 Mart 2023, 12:48
DİLARA Y****Z
Son derece sıkıntılı boşanma davası süreci boyunca hem AV. ÖZGÜR SARIOĞLU hemde AV. KÜBRA KONUK yardımları sayesinde davamız sonuçlandı. hem nafaka hem velayet hem de tazminat konularında son derece yardımcı oldular. Güvenle tüm sorunlarınızda kendilerine danışabilir yardım alabilirsiniz.
DİLARA Y****Z
ÖĞRETMEN - 30 Mart 2023, 12:45
A**E Y***M**Z
TAVSİYE ÜZERİNE GİTTİĞİM GÖRÜŞME SONRASINDA BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE HASSAS KONULARDA HIZLI VE ÇÖZÜM ODAKLI OLARAK YARDIMCI OLDULAR. KENDİLERİNE VE TÜM EKİPLERİNE TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.
A**E Y***M**Z
DOKTOR - 15 Mart 2023, 12:53

Siz de Yorum Bırakın

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak hukuk hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.